top of page

mcRobin

Zahradní vodovodní sloupek mcRobin
Zahradní vodovodní
sloupek mcRobin
Cena:
3 900,-Kč bez DPH

cena sloupku bez kohoutu

2 500,-Kč bez DPH

cena samotného kohoutu

5 900,-Kč bez DPH

cena sloupku včetně kohoutu

Sloupek - nerezová ocel

Průměr: 70 mm

Výška: 900 mm

 

Kohout - nerezová ocel

(kulový uzavírací systém)

Materiál a barvy ovládacích

kliček:

Nerezová ocel: Nerez

Eloxovaný hliník: Červená,

modrá, černá, zlatá, stříbrná

Plast: Modrá, bílá, černá

Jednoduchý přístup k vodě v zahradě

 

V každé zahradě je nezbytná voda a místo, kde ji lze odebírat. Ať už například napouštěním do konve, nebo přes zahradní hadici po jejím připojení.

K tomuto účelu slouží dokonale náš zahradní vodovodní sloupek mcRobin. Jako přípojný bod může být umístěn kdekoli v zahradě v rostlinné výsadbě, trávníku nebo na zpevněné ploše. Jeho polohu v prostoru zahrady si můžete zvolit sami a nejste při tom takřka ničím limitováni. Jde pouze o to, kde se bude sloupek nejlépe vyjímat. Díky svému vzhledu bude totiž ve vaší zahradě působit i jako designový prvek.

Kohout mcRobin - ovládacící kličky
Kohout mc Robin- modrá klička elox

Zahradní vodovodní sloupek mcRobin je zkonstruován z nerezové oceli jako robustní a samostatně stojící. Pro pevné uchycení k podložce má sloupek ve spodní části masívní přírubu se třemi otvory. Po dotažení šroubů či kotev stojí sloupek pevně kdekoliv a rozhodně není nutné ho k ničemu fixovat. V horní části sloupku je vývod pro zahradní kohout.

Zahradní vodovodní sloupek mcRobin
Zahradní vodovodní sloupek mcRobin
Zahradní vodovodní sloupek mcRobin
Zahradní vodovodní sloupek mcRobin

Jak bude sloupek vypadat záleží na vás

 

Tvar zahradního vodovodního sloupku si totiž můžete do jisté míry určit sami. Kromě horního vývodu pro kohout si lze vymyslet vývody další pro připojení jedné či více hadic nebo třeba pro ještě jeden kohout na druhé straně apod. Směr a počet vývodů necháme na vás. Sloupek může být nízký nebo vysoký s háčkem na hadici nebo bez a pro umístění ve zpevněné ploše i včetně nerezového odkapového žlábku.

Instalace sloupku není nijak složitá

 

Ukotvení zahradního vodovodního sloupku vám chceme co možná nejvíc ulehčit. Ke každému sloupku vám dodáme nerezový podstavec sloužící jako ztracené bednění. Při vytváření betonového základu pro sloupek podstavec jednoduše do betonu osadíte a tím vám vznikne uprostřed prostor pro vodovodní přípojku. Nad plochu základní desky zůstanou vyčnívat pouze tři závitové konce v přesné rozteči, ke kterým sloupek přichytíte nerezovými okrasnými maticemi.

Kontakty:
 
Jaroslav Štekl +420 603 204 021
e-mail: jaroslav@stekl.eu
Robert Orel +420 608 223 720
e-mail: foglpikna@seznam.cz
  • Facebook Social Icon
Dokumenty:
bottom of page